Krásný víkend moji milí! Tak jak se pořád máte? Po tak dlouhé odmlce jsem měla naplánovaný úplně jiný článek, kde vám všechno vysvětlím. Ale momentálně předěláváme celý design stránek a ještě další maličkosti a článek už je sice napsaný, ale vůbec nedělá to, co bych si přála, tak si na něj bohužel budete muset ještě chvíli počkat. Dočtete se důvod moji velké pomlky a taky jsem pro vás sepsala pár tipů, jak bojovat se stresem, nechutí cokoliv udělat a co mi poslední měsíce pomáhá pro to, abych byla zase produktivní. Protože není nic horšího, než když se dostanete do stádia nic-nedělání, přestanete se snažit cokoliv dokázat a úplně se vzdáte… Já jsem s těmito pocity bojovala posledního půl roku a vypadá to, že už jsem zpátky na dobré cestě. Zjistila jsem totiž, že stačí přepnout mysl na jiné – pozitivní myšlenky, nezaměřovat se tolik na ostatní a taky si trošku věřit. Ale ať zase nepředbíhám, však si to všechno přečtete příští týden, tak doufám, že se se zastavíte!

Tak, ale teď už žádné negativní řeči, venku je krásně a ještě půlka víkendu před námi. Co máte v plánu? Já jsem včera ještě dodělávala nějaké pracovní resty, večer se hrozně přejedla pizzou (opravdu přejedla, jsem najedená snad na 3 dny dopředu, haha) a dnešek bych ráda strávila někde na sluníčku. Jsem totiž bílá jako stěna a samoopalovací přípravky bohužel nevydrží věčně, tak si říkám, že když je to léto mohla bych být opálená už doopravdy. Takže momentálně čekám až můj milý připraví snídani, dodělám ještě pár věci na počítači a už se těším až zase vytáhnu svoji velkou slaměnou tašku a někam vyrazíme, protože to vypadá na krásnou neděli!

Hello again.


Similar heels


*Článek vznikl ve spolupráci s botovo.cz
A za fotky moc děkuji @isabela.holmes

Vím, že už to tady párkrát zaznělo, ale opravdu ráda bych začala zase přispívat pravidelně. Mám tolik fotek, minimálně na pět dalších článků a tolik témat a nápadů…A jak dlouho už uvažuji o založení Youtube kanálu. Jsem sama zvědavá jak to tento rok všechno dopadne a jestli se mi podaří alespoň polovina věcí, které mám v plánu. Doufám, že mi dáte ještě jednu šanci a i přes moji ne aktivitu se mnou nadále zůstanete. Protože bez vás, mých milovaných čtenářů by neměl tento blog žádnou cenu. Tak budu doufat, že se tu zase příští týden potkáme a ty další týdny také. Budu se moc těšit! Krásnou neděli! Vaše


OUTFIT DETAILS

T-shirt – Monki, Jeans – H&M, Heels – Botovo, Bag – Mango, Necklace – Asos

Shop the post