Jestli je nějaký trend, který si mě opravdu získal, jsou to volány a velké rozšířené rukávy. A jakou jsem měla radost, když jsem zjistila, že se tento trend bude i vesele dát nosit na jaře. Nebudu vám lhát, ty velké rukávy jsou někdy spíše ke škodě, než k užitku. Jako třeba když se jdete najíst do restaurace, která je formou jídelny, takže si jídlo nabíráte sami. To je potřeba si ty (podotýkám dlouhé) rukávy pořádně ohrnout a když ony kolikrát ještě nedrží. A vy si ještě musíte dát na bok kabelku a držíte nákup…no. Minule mě sledoval velmi pobaveně nějaký pán. To jsem celá já, haha.

Ale teď vážně. Nebojte se to letos trošku oživit. Když kolikrát vidím, jak se ženy brání novým střihům jako čert kříže, říkám si proč? Kolikrát by jim to tak slušelo.  Ale ony si stejně vždy vyberou tu “obyčejnou” klasiku, která kolikrát ani nevypadá tak pěkně, jak si myslí. Nemám na mysli žádné extrémy, kde vás přeš obří rukávy a volány ani nebude vidět (to už letos zařídím já), ale zkuste třeba trošku jiný střih halenky, než po kterém vždy sáhnete, třeba budete překvapené… No, jelikož mě čekají každým dnem státnice a já tu píšu článek, asi už bych měla radši jít. (Vždy) dělám vše, jen ne to co bych měla.

Tak co na trend říkáte?

PS: Pokud po po Brně uvidíte někoho pobíhat s obřími nabíranými rukávy, pravděpodobně to budu já, haha.


 Kdyby se vám nechtělo nakupovat online,  zajděte třeba do H&M. Tam mají volánových věcí plno (i těch méně volánových, nebojte).

Source: Pinterest