Ahooj! Zdravím vás v novém roce! Tak jak jste si užili Vánoce? Já jsem hodně jedla, odpočívala a taky hodně jedla, hehe. Ale když jsem během svátků přemýšlela nad uplynulým rokem, uvědomila jsem si plno věcí. Chystám o tom článek, ale trvá mi to trošku déle, než bych čekala, tak mi prosím dejte ještě chviličku. Podělím se s vámi o svých plánech, myšlenkách a taky o věcech na kterých bych ráda zapracovala.
Když se ale dívám na fotky, tak mě mrzí, jak rychle mi tyto Vánoce utekly. Letos jsem se vážně těšila a i když byly krátké, musím říct, že jsem si je opravdu užila a to se vším všudy. Akorát jsme byli letos bez stromečku! Šli jsme totiž s mým milým na lov až na poslední chvilku a když jsme viděli ty ceny a žádný pěkný stromeček v dohlednu, rozhodli jsme se, že radši ušetříme a odešli jsme jen s pár větvičkami. Stejně mi zrovna přišla nová váza (po měsíčním čekání z H&M Home), tak jsme ji alespoň využili, větvičky do ní naaranžovali, ozdobili baňkami a všude po bytě rozvěsili světýlka. A všechno vydrželo až do dneška, tak tu máme pořád příjemnou a útulnou atmosféru. Taky máte doma ještě vánoční výzdobu? Pokud ne, vážně doporučuji rozvěsit světýlka ze stromečku po bytě, venku je stejně pořád tma a to i přes den, tak proč si to doma nezútulnit. Když u mě naposledy byl kamarád s kamarádkou, zalíbilo se jim to natolik, že ještě v ten den si do obchodu běželi pro světýlka a večer mi posílali fotky, jak už jim světýlka visí nad postelí! To mě tak hrozně potěšilo a byla jsem překvapená, jak i taková maličkost může někoho tolik inspirovat!

Dnes to bylo jen takové krátké shrnutí a budu se na vás těšit u příštího článku, který bude plný plánů a předsevzetí – snad na to ještě není pozdě. Do té doby se mějte krásně! PS: Tyto parádní boty jsou teď ve slevě!

Coat – H&M, Trousers – H&M, Sweatshirt – Zara, hat – Stradivarius,  Boots – Botovo

*Článek vznikl ve spolupráci s botovo.cz