Krásný pátek! Co plánujete na víkend? Já mám z víkendu trošku obavy, protože večer odjíždíme na vodu! Na vodě jsem nikdy nebyla, takže vůbec nevím, co od toho mám očekávat a navíc, vracíme se v úterý večer a hned druhý den ráno odjíždím na festival a to až do neděle. Takže mám před sebou dost náročný týden! Tak na mě prosím myslete, protože já už na takové dny nejsem vůbec stavěná. Asi už stárnu, nebo co, haha. Ale nebojte, blog bude v provozu i v mojí nepřítomnosti, nachystala jsem pro vás slibovaný článek o nástěnce, tak se v pátek zase zastavte.

Podle dnešních fotek můžete vidět, že jsem si zamilovala bílou barvu, poslední dva měsíce mě snad nepotkáte v ničem jiném. A lněném! Samozřejmě, co vám budu vykládat, je to ta nejméně praktická barva na nošení, protože se stačí jen někde opřít, nebo jít na oběd a hned je znát, co jste zrovna dělali. A to ani nemluvím o tom, pokud se jako já přes léto mažete samoopalovacími pěnami. (Je to tak, pracující holky nemají bohužel tolik času na sluníčko). Ale i přes všechny překážky mě ty bílé kombinace děsně bavi. Pokud si v takové kombinaci budete chtít vyrazit, je potřeba hlavně myslet na to, aby byla káždá část oblečení z jiného materiálu, jinak by to všechno splynulo dohromady a působilo to nudně. A dejte si pozor na odstíny barev a zrovna u bilých kombinací. Pokud byste totiž kombinovali dva rozdílné odstíny bílé, nepůsobilo by to vůbec dobrým dojmem, v některých případech až zašlým nebo špinavým. Tyto zásady je ale potřeba dodržovat u všech monochromatických kombinací, tak si na to dávejte pozor.

 

Hodně mi na Instagramu píšete, kde kupuji všechny své crop topy a tyto různé halenky. Abych řekla pravdu, já už v obchodech nakupuji minimálně a co můžu, tak si objednávám online. A to se týká už i Zary nebo Manga. Ale snad všechny takové topy co mám, jsou nakoupené ze zahraničních eshopů. Momentálně nejraději nakupuji na Asosu, Urban outfitters, Nelly, nebo jsem teď objevila Pretty litte thing a tam bych si koupila snad úplně všechno! Máte taky své online favority, kde často rádi nakupujete? Ráda objevím nějaké nové.

PS: A pokud je to na vás moc bílé a nechcete se cítit jako bílá paní, vezměte si černou kabelku, nebo nějaké barevné boty, či brýle, které takovou kombinaci rozbijí a nebude to taková “nuda”.

Tak já se jdu ještě rychle dobalit a vy mějte krásný víkend, příští týden se určitě zastavte a prosím, myslete na mě, snad se vrátím celá! Vaše

Shop the post