Tak už se tady zase po dlouhé době hlásím! Já vím, já vím, jsem hrozná, od května jsem ničím nepřispěla, a to vám vždy naslibuji tolik článků! Tak snad se mi už pro tentokrát povede pravidelněji přispívat, i bez toho slibování! Mezitím mě alespoň můžete sledovat na instagramu, tam jsem rozhodně aktivnější.

Jak jste si užili léto? Já musím říct, že jsem si tentokrát léto skvěle užila. Konečně jsem byla na festivalu, který mi minulý rok utekl, podívala se na můj vysněný ostrov Santorini, v Řecku <3 a tak různě pořád něco podnikala. Ale hrozně to uteklo, nemyslíte? Já sice podzim miluju, ale ten je bohužel vždy jen chvíli, než ho zase vystřídá nekončící zima.

Protože vždy dělám vše s menším dobře, někdy s větším (haha) zpožděním, pár dalších článků ještě bude letních. Ale nebojte, pokud o víkendu nebude pršet půjdeme fotit a budu moci přispět i něčím tematičtějším. Mám pár nápadů, tak snad se vám budou líbit!

Dnešní článek je tedy z Řecka, fotili jsme chvíli před tím, než jsme se šli nacpat na večeři. Místo na focení bylo kousek od našeho ubytování a říkali jsme si, jak je fajn, že nemusíme chodit nikam daleko, uděláme fotky a vyrazíme se najíst. Po cestě jsme ale potkávali jednu kočku za druhou, a protože jsme oba milovníci zvířat (koček), dost nás to trápilo, i přesto, že jsme oba věděli, že se tomu v takové zemi nevyhneme. A tak jsme se snažili to tolik nevnímat a začali jsme fotit. A znáte to, pro lepší záběr si fotograf i občas čupne, nebo klekne, tak aby udělal co nejlepší fotku. Jenže pro kočky kolem, to asi byl signál, že od nás, respektive od Lukáše, dostanou něco dobrého, takže se všechny kolem něj seběhly a najednou u něj bylo kolem 20 hladových koček. (Fotky budou v dalším článku). Takže jsme zvládli udělat ještě pár fotek a že půjdeme na tu večeři. Ale kdo mě zná ví, že bych si je nejraději odvezla všechny domů – no nebylo by to poprvé, tak jsem si alespoň vydupala, že je nakrmíme. Takže jsme šli pro naši šunku na snídani a všechnu jsme jim rozdali. Je to bohužel to nejmenší, co jsme pro ně mohli udělat a jen když si na ně vzpomenu, puká mi srdce. A to ani nemluvím o tom, kolik takových zvířat je bohužel i u nás… Jste v tom někdo semnou?

PS: Já vím, že to někdy zní přehnaně, ale berte to od člověka, co měl doma 6 nalezenců koček a co potkal dalšího člověka, který jich měl doma 15! Haha, jestli tohle není spřízněná duše, tak kdo!<3

Tak krásný víkend a snad se tady zase brzy uvidíme!

P.


Shop the post

Shirt – Zara (similar)   Trousers- H&M    Shoes-Asos (similar)   Bag-Kbag    Hat-Zara (similar)    Earrings-Zara (similar)    Sunglasses-Asos