Ahoj! Tak jak jste vkročili do Nového roku? Já se přes svátky snažila načerpat energii a plánovala nadcházející rok. Né že bych si věci nějak plánovala, to spíše naopak. Navíc jsem hrozně nezorganizovaný člověk, všechno dělám na poslední chvíli a taky to potom podle toho vypadá. Máte to někdo podobně? Tohle musí skončit právě teď! Bude to jedno z mých novoročních předsevzetí, tak uvidíme, jak se mi to podaří. Taky jste si nějaké usmysleli?

Co se týká dnešního outfitu, co vám budu vykládat. Jakmile nastane zima, nejraději nosím kožichy ať už jsou v jakékoliv barvě. Jak už jsem psala na instagramu, nejraději bych měla od každé barvy jeden, je to taková moje zimní uniforma. Když se k němu ještě přidají kožené kalhoty, je to kompletní. Máte taky nějakou zimní uniformu?

green faux fur_the taste of violetgreen faux fur_the taste of violet

Takový to, když se snažíte jít s trendy, ale všechny brýle, co si vyzkoušíte jsou vám velké, protože máte úzký obličej, na který pasují jen dětské velikosti. Když se na to dívám, asi si je doma nechám jen na to focení :-D (achjo)

green faux fur_the taste of violetgreen faux fur_the taste of violet

Coat – Ebay/Sweater – Mango/Jeans – Mango/Shoes – Mango/Bag – Zara/Belt – Mango/Sunglasses – Ebay