gingham look

Krásný pátek! To ani nevíte, jak mi daly tyhle fotky zabrat! Ani nechci vědět, kolik jsem nad nimi strávila času. Nechápejte mě ale špatně, rozhodně si na nic nestěžuju. Upravování fotek je jedna z věcí, kterou bych mohla dělat pořád. Vždy se děsně těším, až zasednu k notebooku (nebo když máte doma IT muže – ke dvou velkým monitorům), pustím hudbu a začnu upravovat. To ten čas utíká, že se ani nestihnu pořádně nadechnout a je půlnoc. Prý u toho vždy vypadám hrozně soustředěně, jen zírám do monitoru a ani se nepohnu. No, tak takhle asi vypadá člověk, když je do něčeho vážně zapálený, no ne? (Ale mám se pořád co učit, pokaždé přijdu na nějakou novou vychytávku a říkám si, jak jsem bez toho do teď mohla fungovat. Smekám před lidmi co plně ovládají Photoshop, na to nemám ale nervy, haha).

Co říkáte na kalhoty? Ty jsou dnes v hlavní roli a musím říct, že já se do nich zamilovala. Ne každý měl ale stejné pocity. Dokonce jsem se schytala i pár komentářů typu “chystáš se do cirkusu”? – Jasně, zrovna jsem na cestě ^^.  Ale musím říct, že se dočkaly i pozitivních ohlasů a ve velké míře, to se musí zase nechat. Když nad tím tak přemýšlím, pochvaly se dočkaly převážně od starších ročníků. (Mami, starších – ne starých, haha). No to ten gingham.

Ale abych nebásnila jen o kalhotách, letos si mě získaly i slaměné tašky. Ale pořídit přesně takovou, jakou jsem si přála, to byla kapitola sama o sobě. Celé léto se všechny takové tašky prodávaly na každém rohu a ve všech módních řetězcích, ale když se Petra rozhodla, že si konečně nějakou pořídí na dovolenou, aby si měla v čem nosit věci na pláž, najednou nebyla nikde ani jedna. Nakonec jsem týden před odletem objevila jednu českou stránku, kde tuto krasavici měli ve slevě a doufala, že do dovolené stihne přijít. (A to se radši ani nebudu zmiňovat o té druhé z Manga, kterou jsem si musela objednat 2 dny před odletem expresem, aby ta stihla přijít!) Klasická Petra – vše na poslední chvíli, co vám budu vykládat.

Mimochodem, dostala jsem plno dotazů na tuto halenku a taky ohledně vansek na platformě, tak to rovnou shrnu tady v článku. Co se týče vansek na platformě, nemůžu si je vynachválit. Pokud přemýšlíte, zda si tenisky na platformě pořídit nebo ne, určitě jsem pro. Oproti klasické verzi zase takový rozdíl nepocítíte, jsou moc pohodlné a proč tu klasiku trochu neoživit? Mně se zalíbily tak moc, že teď ještě koukám po barevných verzích, třeba ta žlutá, ach! A ohledně halenky. Určitě koukněte na Ebay, najdete tam plno takových kousků a za cenu 3 halenek ze Zary. (Jen si nesmíte tolik potrpět na kvalitě, to je bohužel daň za tak nízké ceny).

Tak to je pro dnešní večer ode mě asi vše, pořádně si užijte víkend a ráda bych zdůraznila, ať se nebojíte nosit to co se vám líbí, jen kvůli rozdílnému názoru ostatních. To co nosíme, vystihuje naší osobnost a neměli bychom ji potlačovat jakýmkoliv způsobem. Vždy se najde někdo s rozdílným názorem, takže se tím vůbec nemusíte zaobírat, nemyslíte? :)

A abych nezapomněla, chtěla bych moc poděkovat Market z blogu www.marketabartova.com za fotky. U nás je blogerská komunita soustředěná spíš v Praze, tak jsem ráda, že mám v Brně někoho (a tak šikovného!) s kým můžu jít fotit a navzájem si tak občas vypomoct. Vážně moc děkuju! <3

Tak krásný víkend! Příště na vás bude čekat ještě článek z Řecka a pak už se můžete těšit na aktuální články!

P.

gingham look

gingham love

gingham look

Photos by www.marketabartova.com

Edited by me


Shop the post 

Top-Ebay   Trousers-Nelly (similar or silimar)   Shoes-Office shoes (here)   Bag-Kbag (similar)   Sunglasses-Asos