everybody should be feminist_taste of violet

Ahoj! Jak se máte? Já jsem poslední dva týdny pořád někde lítala a na blog mi nezbylo moc času, což by se stávat nemělo. Měla jsem pro vás namyšleno plno článků, ale bohužel jsem zjistila, že nemám skoro žádné fotky, abych vám ukázala, co se dělo. (Blogerka, jo?) Tak se budete muset spokojit alespoň s fotkami outfitu, který jsem měla o víkendu na sobě a ve zkratce Vám shrnu, co že se to ty dva poslední týdny dělo.

Hrozně jsem se těšila na letošní pražský fashion week, ale okolnosti mi nedovolily se ho zúčastnit, tak jsem alespoň vše poctivě sledovala na instastories, haha. Ale za to, jsem si to alespoň částečně vynahradila módní přehlídkou, která byla součástí fashion eventu Dotek, který se konal před týdnem v prostorách bývalé brněnské káznice. Šest talentovaných zlínských studentů, nám představilo svoji tvorbu a že se bylo na co dívat! Několik kousků bych si nejraději odnesla hned po přehlídce domů. Pokud byste si chtěli o události něco přečíst a podívat se na kolekce, určitě koukněte třeba sem.

Další týden v úterý jsme s blogerkama z Brna pořádaly jarní blogerský bazárek, který sice nenavštívilo tolik lidí jako ten minulý, ale ráda jsem se zase s holkama sešla a mohla tak prodat oblečení, které bude dělat radost zase někomu dalšímu. Už se těším na další! No a minulý týden ve čtvrtek, jsme se s Market vydaly do Prahy, na představení nové kolekce Reserved SS 2017, kterou jsme díky mně málem nestihly. Kdo mě zná, (bohužel) ví, že mám vždy na všechno plno času a málo kdy přijdu na domluvenou schůzku včas. Já vím, musím s tím něco udělat. Jenže, když Vám jede autobus, tak se tahle moje vlastnost moc nehodí. Takže 5 minut před odjezdem autobusu jsme tvrdly v koloně aut a modlily se, ať na nádraží stihneme přijet včas. Ještě jednou promiň za ty nervy! :-)) Ale stihly jsme to, ani jsme po Praze moc nebloudily a přehlídku si užily se vším všudy. Přehlídka se konala v centru, v prostorách clubu DUP 36 a poměrně rychle skončila, po které následovala afterparty, na kterou jsme chvíli zůstaly, najedly se, natočily pár záběrů do tv, haha a jely jsme zpátky do Brna. Ještě jednou děkuju, že jsi mě vzala!

Samozřejmě se toho za ty dva týdny dělo mnohem víc, ale to už bohužel tak zajímavé nebylo. A co se týče víkendového outfitu, klasikou džínů a bílého trička nikdy nic nezkazíte a pokud už vám lezou tenisky krkem, můžete to oživit právě párem bot na podpatku.

PS: Džíny jsem si ustřihla sama a vypadá to skvěle. Zajímal by Vás článek jak na to? Viděla jsem hodně komentářů, že si s tím nevíte rady.

Tak užívejte sluníčka a ve čtvrtek zase na viděnou! xx

everybody should be feminist_taste of violet

everybody should be feminist_taste of violet

everybody should be feminist_taste of violet


T-shirt – Stradivarius/ Jeans – H&M/ Boots- Mango (similar) / Sunglasses – Asos