Krásné pondělí! Jak jste si užili víkend? Já jsem měla tento víkend už od pátečního rána pěkně našlapaný a dohromady jsem za 3 dny naspala asi 12 hodin. Ale stálo to za to a musím říct, že jsem si ho užila se vším všudy. Měla jsem totiž možnost jet na fashion weekend do Košic a co si budeme povídat, z Brna to zrovna kousek není (6,5 hodiny!). Ale vůbec to nevadilo, protože cesta krásně utekla a s tak skvělým a nabitým programem jsem se včera o půl 7 zase ocitla v Brně, ani nevím jak. Určitě vám o tom napíšu víc v dalším článku.

Po tak nabitém víkendu jsem se už těšila jen na to, až se s mým milým zahrabeme pod peřinu, objednáme si pizzu a podíváme se na další díly Stranger Things a načerpáme síly do dalšího náročného pracovního týdne. (Mimochodem, sledujete Stranger Things? Já jsem úplně unešená, vůbec nevím co si počnu se životem, až to dokoukám do konce, haha. Jestli to neznáte, okamžitě na to koukněte, poděkovat mi můžete později :). No, ale podle toho, jak stěží vidím, co vám píšu, jsem to asi ještě řádně nedospala, tak snad se mi to už dneska podaří. (I s mňoukající kočičkou u ucha, která má dar vás budit každou hodinu, jen pro pohlazení. A když nemňouká, umí do vás hezky šťouchat packou, to byste nevěřili. Ale nevyměnila bych ho, mazílka jednoho).

Dnešní fotky jsou jen takovým mým kreativním zábleskem, kdy jsem chtěla vyzkoušet náš nový objektiv, ale pro málo světla a ne úplně správné nastavení nejsou vůbec takové, jak bych si je představovala. Ale chtěla jsem se o ně s vámi podělit i tak. Co na ně říkáte?

Na závěr bych chtěla neskutečně moc poděkovat všem, co pro mě hlasovali! Díky vám jsem se dostala do Top 10 a po pravdě tomu pořád nemůžu uvěřit. Mám hroznou radost a motivovalo mě to k tomu, začít na blogu konečně makat tak, jak bych měla. Proto se můžete těšit na nový design stránek, na kterém s Lukášem pracujeme a rozhodně víc článků a snad i ve větší kvalitě! Takže pokud se vám líbí, co na blogu vytvářím, ještě tento týden pro mě můžete hlasovat a to tady. Vážím si každého hlasu a vaši podpory, jste prostě nejlepší a já vám za to hrozně moc děkuju! <3

Dobrou noc a přeji úspěšný a produktivní týden! P.