Tak! Konečně! Po několika letech odhodlávání jsem se rozhodla ponořit i do světa Youtube videí . Musím říct, že mě to pořád maličko děsí, protože přeci jen, videa jsou úplně něco jiného, než fotky. Ale protože jsem si letos řekla, že začnu překračovat svoji komfortní zónu, tak kdy jindy něco takového udělat, než právě teď. Už nad tím přemýšlím pěknou řádku let a to bez nadsázky. A uvědomila jsem si, že mě nezastavuje nic jiného, než já sama. Což je děsný, no ne?
Já vím, co se týká kvality videa, je to bohužel katastrofa, to přiznávám. Ale strávili jsme nad tím spoustu času a nějak se začít musí, takže tu kvalitu/nekvalitu musím holt překousnout a na dalších videích musíme zapracovat a budu doufat, že budou jen a jen lepší. Takže budu doufat, že vás první video neodradí a budete se těšit i na další. Budu ráda za každou formu podpory ať už ve formě komentáře, nebo odběru a od teď ve svém rozloučení můžu přidat větu, že se uvidíme u dalšího videa, haha. Je to děsně zvláštní, jsem sama zvědavá, jak tohle dopadne.

PS: Omlouvám se za všechny svoje pózy, výrazy a já nevím co všechno, ale myslela jsem si, že když už jsem po takové době zvyklá na focení na ulici a zvládla jsem už i focení přímo na Svoboďáku o vánočních trzích, asi večer v 8 hodin (!!) bude natáčení videa bez problému. Haha, vůbec ne, je to úplně něco jiného, takže mám další položku na seznam, kterou budu muset překonat. Ale o tom to přeci je, jinak by to byla nuda. (Schválně, zkuste každý den udělat něco, co víte, že vám vadí a je pro vás těžké. Když se vám do něčeho nebude chtít, tak to udělejte a hned! Sami se budete divit, co to s vámi udělá. A že se na ty nepříjemné věci potom začnete těšit. Já vím, zní to vážně zvláštně, sama se tomu každý den divím, ale vážně to tak je. Jen z takových věcí rosteme. Tím, že nic neuděláme a budeme se tomu vyhýbat ničemu nepomůžeme.) Tak, budu vážně ráda, když se na video podíváte, mějte krásný večer a zase se tu brzy potkáme, pa! xx